x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

KINGCHIME - Kingchime Akvaryum Hava Motoru 5 W 2x3 L/dk

%5

AQUASPEED - Aquaspeed Hava Motoru 8 W 4x3 L/dk
Ücretsiz Kargo
(0)
769,44 TL
730,97 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 6 Ltmin 5 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
521,54 TL
495,46 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 5 Ltmin 4 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
435,88 TL
414,09 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 4 Ltmin 3 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
405,31 TL
385,04 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Dört Çıkışlı 10 Ldk 12 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
937,41 TL
890,54 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Dört Çıkışlı 8 Ldk 8 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
745,78 TL
708,49 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 5 Ldk 5 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
541,88 TL
514,79 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 4,5 Ldk 4,5 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
521,54 TL
495,46 TL

%5

RS - RS Hava Motoru Çift Çıkışlı 4 Ldk 4 W
Ücretsiz Kargo
RS
(0)
409,74 TL
389,25 TL

Akvaryum Motoru

Akvaryumda kullanılan motor seçeneklerinin, özellikle akvaryum içerisinde yaşayan hayvanlar için hayati bir öneme sahip olduğunu belirtmek gerekmektedir. Özellikle oksijen partiküllerinin homojen bir şekilde akvaryum içerisine dağılması, bu kaliteli ürün seçeneği ile birlikte mümkün olmaktadır. Birbirinden farklı akvaryum motoru modeli olmakla birlikte firmamız bünyesindeki kaliteli ürünler, özellikle akvaryumun boyutuna ve yapısına uygun alternatif seçenekler ortaya koymaktadır.

Güvenilir ve kaliteli olduğu gibi ekonomik tercihlerle birlikte firmamızın bu konuda size sunmuş olduğu ürünler, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak durumundadır. Akvaryumda yaşayan deniz canlıları için, hava alma mekanizmasının kusursuz çalışması gerekiyor. Bu sebepten dolayı bu mekanizmayı tedarik etme konusunda çok dikkatli olmalısınız.

 

Küçük Akvaryum Motoru

Akvaryum boyutları birbirinden farklı olduğu gibi boyutları farklı olan akvaryumlar için tercih edilen sistemleri ve gözden geçirmek gerekir. Küçük akvaryumlar için küçük motorlar tercih edilirken, daha büyük akvaryumlar için daha büyük motorlar tercih edilmektedir. Burada karşımıza çıkan küçük akvaryum motoru özellikle pratik, avantajlı ve uygun çalışma koşullarını göstermektedir. Balıkların rahat bir ortamda hayatını sürdürebilmesi ve deniz canlılarının ihtiyaçlarının karşılanması için küçük bir akvaryumda bu nitelikli tercih yeterli olacaktır.

 

Akvaryum Motoru Fiyatları

Ürün ve hizmet hassasiyeti değerlendirilirken, kaliteli anlayışı her zaman ön planda değerlendirmek gerekli olmuştur. Potansiyeli büyük kendi küçük olan pek çok farklı ürün seçeneği, en uygun koşullarla birlikte karşınıza çıkmak durumundadır. Akvaryum motoru fiyatları ekonomik olarak değerlendirildiği zaman, kesinlikle pek çok farklı markanın farklı ürünlerini burada görmek mümkün. Uygun fiyatlı küçük tercihler veya daha büyük avantajı ve ekonomik fırsatlar buradan karşınıza çıkmaktadır. Yıllarca bu konuda belli harcamalar yapmış ve iyi bir akvaryuma sahip olmuş olan insanların doğru bir karar verdiğini belirtmek söz konusu olacaktır.

 

En Ucuz Küçük Akvaryum Motoru

Cazip, avantajlı ve fırsat yaratan koşullarda sağlıklı ürünleri değerlendirmek çok önemli olmaktadır. Son derece uygun ve ekonomik olarak görmüş olduğunuz ürün yelpazesi, özellikle de avantajlı ve cazip fırsatlarla birlikte iyi bir çözüm yaratmak durumundadır. En ucuz küçük akvaryum motoru çok kaliteli ve önemli tercih olduğu gibi, burada ortaya konulan sağlıklı ürün seçenekleri, yeri geldiği zaman insanlar için ve özellikle de akvaryumda yaşayan canlılar için çok iyi bir sonuç ortaya koymaktadır.

Özenle üretilmiş ve sağlıklı olarak karşımıza çıkmış olan ürün bütünlüğünün, burada insanlara memnuniyet noktasında iyi bir sonuç yarattığını söylemek gerekecektir. Avantajlı ve fırsat yaratan tedarik noktasında akvaryum motor kesinlikle tavsiye edilecek bir ürün seçeneğini gözler önüne getirmektedir. Gerekli ve avantajlı oksijen imkânı ile akvaryum içerisinde yaşayan canlıların bu fırsatlardan büyük oranda fayda sağladığı açıkça görülecektir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.