x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

DOGIT - Dogit Köpek Dışkı Toplama Küreği
Ücretsiz Kargo
(0)
493,73 TL
469,04 TL

%5

PAWISE - Pawise Katlanabilir Dışkı Toplama Küreği-L

%5

PAWISE - Pawise Katlanabilir Dışkı Toplama Küreği-M

%5

PAWISE - Pawise Dışkı Toplama Küreği 73 cm
Ücretsiz Kargo
(0)
563,23 TL
535,07 TL

%5

PETS - Pislik Toplama Küreği Siyah
Ücretsiz Kargo
(0)
350,07 TL
332,57 TL

%5

PETS - Pislik Toplama Küreği Pembe
Ücretsiz Kargo
(0)
350,07 TL
332,57 TL

%5

PETS - Pislik Toplama Küreği Mavi
Ücretsiz Kargo
(0)
350,07 TL
332,57 TL

%5

EASTLAND - Eastland Pislik Küreği
Ücretsiz Kargo
(0)
458,58 TL
435,65 TL

%5

Stokta Yok PAWISE - Pawise Dışkı Toplama Aparatı 13,5 cm X 16 cm

Dışkı Toplama Küreği

Köpeklerin dışkı yaptığı andan itibaren, özellikle dışkının bir an evvel yaşam ortamından uzaklaştırılması gerekir. Kötü bir koku ve sağlıksız bir durum ortaya çıkmaması için burada kullanılan aparatların işi gayet kolay hale getirdiği görülmektedir. Son derece kullanışlı ve makul olarak görmüş olduğunuz ürün seçenekleri, işinizi daha kolay hale getiriyor.

En başta da müşteri memnuniyetine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş olan dışkı toplama küreği, nitelikli bir aparat ve kullanışlı bir tercih olmak durumundadır. El değmeden dışkıyı ata binme kapasitesi ile buradaki ürün çözümlerinden istifade etmek çok önemlidir. Çok kullanışlı bir mekanik yapıya sahip olan ürün seçenekleri, temizlik konusunda insanları en iyi şekilde desteklemeye devam etmektedir.

 

Köpek Dışkı Toplama Küreği

Köpeklerin dışkısını toplamak ve yaşam mekânlarının temiz hale gelmesini sağlamak önemlidir. Bu konuda ürün kalitesi önemli bir fırsat yaratırken, insanların kullanmış olduğu sağlıklı tercihler yine iyi bir bakımdan değerlendirilmesi gereken fırsatları gösteriyor. Gayet uygun ve ekonomik tercihleri burada belirli hassasiyet ile gözden geçirmek gerekir. Müşteri memnuniyetine destek şeklinde ortaya çıkmış çözümleri son derece yaratıcı fırsatlarla beraber ön planda değerlendirmek çok önemli olmaktadır. İşinde gayet başarılı olan firmamızın çözümleri, köpek dışkı toplama küreği tercihleri konusunda çok önemli bir fırsat ortaya koymuştur. Bu fırsatları değerlendirmek için hemen harekete geçmek gerekiyor.

 

Dışkı Toplama Küreği Fiyatları

Ürün kalitesini iyi bir çerçevede görüp değerlendirdiğinizde, gayet sağlıklı ve avantajlı fırsatları burada masaya yatırmak gerekir. Genel amaç temizlik olduğu gibi özellikle de pratik ve eğitim özellikleri konusunda sağlıklı malzemelerden yardım almak önemlidir. Temizlik konusunu en iyi şekilde icra etme noktasında dışkı toplama küreği fiyatları ekonomik bir fırsat sağlamaktadır. İndirimli fiyatların yanı sıra ürün kalitesini araştırmak ve iyi bir çözüm elde etmek, buradaki çözümlerle ve fırsatlarla kendini göstermek durumundadır.

 

Köpek Dışkı Toplama Küreği Fiyatları

Güvenerek tercih ettiğiniz ürünler, temiz bir mekân yaratmak konusunda size çok büyük katkılar sağlayabilir. Özellikle de yıllardan beri iyi bir çözümü takip etmiş olan firmamız, insanların ihtiyaçlarını belirlemiş ve bu ihtiyaçları sağlıklı bir çerçevede karşılamaya devam etmiştir. Her bakımdan ürün kalitesi burada görücüye çıkarken, müşteri memnuniyeti noktasında bu sağlıklı tercihleri en iyi fırsatlarla değerlendirmek gerekiyor. Pek çok farklı ürün ve avantajlı tercih gayet ekonomik bir bütünlük ortaya koymuş durumdadır.

Temel amacın temizlik olduğu bir noktada, ekonomik ve uygun tercihleri en iyi şartlarda değerlendirmek gerekir. Köpek dışkı toplama küreği fiyatları burada ön plana gelirken, indirimli fiyatların sağlık açısından ve kalite açısından ortaya koyduğu çözümleri değerlendirmek gerekiyor. Müşteri memnuniyetine verdiği destekle beraber firmamızın önemli çözümler yarattığını burada görmek mümkün olmaktadır. Gayet avantajlı ve sağlıklı bir şekilde ortaya çıkmış ürünlerin yüksek kalite seviyesi, insanları en iyi biçimde desteklemeye devam etmektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.