x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

KARLIE - Karlıe Elizabet Yakalık 30x80cm
Ücretsiz Kargo
(0)
413,72 TL
393,03 TL

%5

KARLIE - Karlıe Elizabet Yakalık 25x65cm
Ücretsiz Kargo
(0)
396,39 TL
376,57 TL

Elizabeth Yakalığı

Köpekler ameliyat olabilir, tedavi olabilir veya vücutlarında herhangi bir yara olabilir. Bu gibi durumlarda köpeklerin farklı tepkiler verdiği bilinmektedir. Özellikle kendi yarasını yalayan köpeklerin, bu konuda yaraya zarar verme ihtimali vardır. Tedavi süresince Elizabeth yakalığı takmak bir gereklilik olurken, bu ürün sağlıklı ve avantajlı bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son derece avantajlı ve nitelikli bir ürün yelpazesi konusunda, firmamızın çözümleri burada önemli bir sonuç ortaya koymuştur. Kaliteli malzemeden üretilmiş sağlıklı seçenekler yıllardan beri insanların köpek bakımındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamıştır. Burada görücüye çıkmış olan nitelikli ürün seçeneklerinin, köpekleri daha çok korumak amacıyla sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş ürün seçeneklerinin, özellikle de şeffaf yapısı köpeklerin rahat etmesi için iyi bir çözüm oluşturmaktadır.

 

Elizabeth Yakalığı Nasıl Takılır

Tamamen kolay ve avantajlı kullanıma uygun tasarlanmış ürün seçeneğini, çok rahat bir şekilde takmak mümkün. Kolay açılan, kolay kapanan ürün seçeneği, adeta bir yaka gibi takılır. Bununla birlikte emniyetli bir aparat burada görücüye çıkmaktadır. Elizabeth yakalığı nasıl takılır dediğimizde, aparatı incelediğiniz zaman zaten kolaylıkla takma kabiliyetini yakından görebilirsiniz.

Sevdiğiniz dostlarınız köpekleriniz için, bu konuda tedbir almak her zaman önemli olmuştur. En başta da sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürmesi açısından, köpekler için buradaki ürün yelpazesini iyi bir fırsat çerçevesinde değerlendirmek gerekir. Son derece esaslı ve doğru çalışma pozisyonunda, kaliteli ürün bütünlüğü burada ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

 

Elizabeth Yakalığı Fiyatı

Son derece koruyucu ve özel bir ürün olmasına rağmen, Elizabeth yakalığı fiyatı çok uygundur. Farkı renk kombinasyonları ile şeffaf ürün bütünlüğü, pratik kullanım konusunda çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Özellikle de ameliyat sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün seçeneklerinin, köpeklerin sağlığına çok büyük katkısını görmek mümkün olmaktadır. Kendi vücudu ile fazla ilgi sağlayamayacak köpekler için, buradaki ürünler bir kurtarıcı vazifesi üstlenmiş durumdadır.

 

Ucuz Elizabeth Yakalığı

Köpeklerin aparatları ile alakalı konuda çok geniş bir yelpazeyi yakından görmek mümkündür. Zarif ve estetik olarak görmüş olduğumuz ürünlerin, yeri geldiği zaman çok cazip ve avantajlı sonuçlarını burada görmek mümkün olmaktadır. Gerekli aksesuarlar nitelikli tercihler burada insanlar için önemli bir çözüm yaratmıştır. Dünya standartlarında ürün kalitesini bir gelenek haline getirmiş olan firmamız, her zaman güvenilir çözümler yaratmış ve bu çözümler insanlar için gayet sağlıklı bir sonuç ortaya koymuştur.

Özellik ve işinizi kolaylaştıracak ucuz Elizabeth yakalığı çözümleri sayesinde, buradaki kaliteli ve avantajlı alternatifleri gözden geçirmeniz iyi bir çözüm yaratacaktır. Köpekler sadık dostlarımız olduğu gibi, onların ihtiyaçlarını karşılama konusunda bilinçli olmak her zaman önemlidir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.