x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

Trixie - Trixie Pet Yatağı 35x26x41cm Gri Bej
Ücretsiz Kargo
(0)
1.264,07 TL
1.200,87 TL

%5

Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Yatağı ø 55 cm Antrasit
Ücretsiz Kargo
(0)
2.205,64 TL
2.095,36 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Taşıma Çantası Ve Evi 50cm
Ücretsiz Kargo
(0)
1.268,13 TL
1.204,72 TL

%5

Trixie - Trixie İki Katlı Kedi Yatağı, 54X43X37cm Siyah
Ücretsiz Kargo
(0)
2.415,85 TL
2.295,06 TL

%5

Trixie - Trixie Peluş Yatak 35×26×41cm
Ücretsiz Kargo
(0)
1.264,07 TL
1.200,87 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Peluş Yatağı , 25×27×45 cm
Ücretsiz Kargo
(0)
748,49 TL
711,07 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Kalorifer Yatağı 38X34cm BeyazGri
Ücretsiz Kargo
(0)
1.617,99 TL
1.537,09 TL

%5

Trixie - Trixie Otomatik Mama Kabı 40x26x34cm
Ücretsiz Kargo
(0)
4.061,37 TL
3.858,30 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Köpek Otomatik Mama Kabı Tx6 6×240 ml

Kedi Malzemeleri

Dostlarınız güzel ve şirin kediler, kesinlikle aile bireylerinden bir olabilir. Kedi bakımını üstlenmek ve onu dost edinmek önemlidir. Özelliklere kedileri evde beslemek istediğiniz zaman, belli bir takım malzemelerle beraber onları desteklemek çok önemlidir. Bu sevimli ve şirin hayvanlar yıllardan beri evcil hayvan kategorisi içerisinde önemli bir yere sahip olmuştur. İnsanların en yakın dostları içerisinde bulunan bu tüy yumakları, gerçekten hoş ve nitelikli bir canlı olarak hayatımızda önemli bir dostumuz olmayı başarmışlardır.

Pek çok farklı kedi türü bulunmakta birlikte, her birinin yaşam mekânlarında önemli bir görevi ve yeri bulunmaktadır. Elbette ki tedarik noktasında kedi malzemeleri ile kediler her zaman desteklenmelidir. Kedi bakımını üstlenmiş olan insanların bizim firmamızla birlikte ihtiyaçları karşılaması, gayet makul avantajlı ve cazip bir tercih oluşturacaktır.

 

Kedi Malzemeleri Nelerdir

Kediler için çok sayıda değişik malzemeler söz konusu olurken, özellikle mama, kum, macun ve tuvalet gibi ürün seçeneklerinin yanı sıra, vitamin, taşıma çantası ve yatak gibi alternatifleri bu kategori içerisinde değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Her biri özenle seçilmiş olan ürünlerle birlikte, kedi malzemeleri nelerdir dediğimizde bunun cevabını vermek gerçekten çok kolaydır. Kedilerin ihtiyaç duyduğu pek çok malzemeyi, buradaki zengin kategori içerisinde değerlendirmek söz konusudur. Elbette ürün yelpazesi geniş olduğu gibi, fırsat ve avantajlar bakımından buradaki ürün seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekir.

 

Kedi Malzemeleri Fiyatları

Hayvan bakımını üstlendiğiniz zaman, maliyetleri düşük tutmak ve kaliteli ürün tercihlerini değerlendirmek önemli olacaktır. Firmamız bu yıllardan beri size yardımcı olmuş, sağlıklı uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri sizin için tercih sebebi olarak ortaya çıkarmıştır kedi malzemeleri fiyatları üzerinde değerlendirme yapacak olursak, fiyatlar ekonomik ve kalite üst düzeyde karşınıza çıkmaktadır. Her biri sağlıklı ve uzun ömürlü olan ürün seçeneklerinin, kedi besleyen ve kedi bakımını üstlenen insanlar için iyi bir fırsat yarattığını belirtmek gerekir. Her bir ürün ekonomik ve avantajlı fiyatları ile birlikte kalitesini iyi şekilde ortaya koymuştur.

 

Kedi Malzemeleri Ucuz

Güven dolu kaliteli ürünler uygun fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Kedilerin evde yani yaşam alanında varlığını sürdürmesi ve hayatını devam ettirmesi sizin tercihlerinize bağlı. Kedi malzemeleri ucuz şekli ile ortaya çıkarken, temin etmiş olduğunuz kaliteli malzemeler kedilerin ve sizin yaşam standardınızı yüksek tutacaktır. En kaliteli ürünler ortaya çıkarken, buradaki uygun fiyatlı tercihleri gerçekten önemli bir avantaj perspektifinde gözden geçirmek gerekmektedir.

İşinde uzman olan ve yaptığı çalışmalarla birlikte bu uzmanlığı herkese gösteren firmamız, gerçekten güvenilir ve sağlıklı bir adres olarak önemli çözümler üretmeye devam etmektedir. Kedilerin her türlü ihtiyacını düzenli bir şekilde karşılamak ve bu ihtiyaçları anında gidermek çok önemlidir. Firmamızın burada yapmış olduğu çalışmalar, bu tarz ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla karşılanmasına destek vermektedir. Hiç zaman kaybetmeden sayfalarımıza bakıp bu avantajları yakından görebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.