x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

Trixie - Trixie Otomatik Mama Kabı 40x26x34cm
Ücretsiz Kargo
(0)
4.061,37 TL
3.858,30 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Köpek Otomatik Mama Kabı Tx6 6×240 ml

%5

Trixie - Trixie Kedi Seramik Su Kabı 0,2L ø18 cm Gri
Ücretsiz Kargo
(0)
374,21 TL
355,50 TL

%5

Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Otomatik Su Kabı 2L
Ücretsiz Kargo
(0)
1.355,52 TL
1.287,74 TL

%5

Trixie - Trixie Mama Kovası 15L 22x41x33cm
Ücretsiz Kargo
(0)
663,54 TL
630,36 TL

%5

Trixie - Trixie Otomatik Su Kabı 3L Mavi-Beyaz
Ücretsiz Kargo
(0)
1.179,94 TL
1.120,94 TL

Kedi Mama ve Su Kabı

Kedilerin mama ve su ihtiyacını karşılama noktasında, buradaki ikili seçeneklerimiz gerçekten iyi bir fırsat yaratmak durumundadır. Özellikle uzun soluklu ve düzenli kullanım konusunda buradaki tercihler, kediler için hem mama hem de su ihtiyacını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Yıllarca bilinçli çözümler ve avantajlı ürün bütünlüğü ile beraber, firmamızın burada yaratmış olduğu geniş perspektif açısını gözden geçirebilirsiniz.

Son derece avantajlı bir şekilde kedilere kolaylık sağlayan ürün seçenekleri, onların bir an evvel bu sağlıklı ürünlerden fayda sağlamasını mümkün hale getirmektedir. Senkronize bir şekilde mama ve su tüketimine yardım sağlayan kedi mama ve su kabı ile önemli çözümleri gözden geçirmek burada mümkün olmaktadır.

 

Hazneli Kedi Mama ve Su Kabı

Mevcut haznesi ile kedilerin mama ve su ihtiyacını karşılayacak avantajlı kap seçenekleri buradan karşımıza gelmektedir. Firmamızın hazırladığı ve sunduğu nitelikli ürünler, performansı yüksek ve avantajlı çözümler yaratmaya devam etmektedir. Özellikle kedilerin burada tercih etmiş olduğu önemli ve nitelikli ürün seçeneklerinin, kullanışlı ve avantajlı fırsatları gözler önüne gelmek durumundadır.

Son derece zarif ve estetik nitelikli hazneli kedi mama ve su kabı seçeneklerimiz, kedilerin gıda tüketimini ve su tüketimini en iyi şartlarda ortaya koymak durumundadır. Özenle üretilmiş bu kaliteli ürünler, yaşam mekânlarınızda sevimli kedilerimiz için iyi bir sonuç ortaya koyacaktır. İşlevsel yapısı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte, bu ürünleri tamamen ergonomik ve kaliteli olarak yorumlamak mümkün olmaktadır.

 

Kedi Mama ve Su Kabı Fiyatları

Değerlendirmek ve fırsatları gözden geçirmek için, sayfalarımıza mutlaka göz atın. Özellikle de kedi maması için ayrılmış ve kedi suyu için destekli bir seçenek haline gelmiş olan ürün yelpazesi, birbirini tamamlıyor ve iyi bir fırsat yaratıyor. Kedi mama ve su kabı fiyatları ekonomik olarak karşımıza çıkarken, bu nitelikli tercihleri değerlendirme noktasında firmamızın burada sağlamış olduğu avantajlar size çok büyük katkı ve avantaj sunmaktadır. Son derece yeterli ve nitelikli yapması ile buradaki ürünlerimiz, kesinlikle size tavsiye edilecek seçeneği göstermektedir. Makul koşullarda ürünlerimizi tedarik etmek için, sayfalarımıza ve bu sayfaların sonuçlarına bakabilirsiniz.

 

Ucuz Kedi Mama ve Su Kabı

Kediler için kaliteli ürünler ön planda olurken, buradaki ürün yelpazesini önemli avantajlar ile birlikte değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Ekonomik bir tercih ve sağlıklı bir seçenek noktasında, ucuz kedi mama ve su kabı iyi bir ihtiyaç karşılayan seçenek özellikle de kedilerin ihtiyacı düşünüldüğünde, bu sevimli hayvanların ihtiyacını karşılamak sizin sorumluluğunuzda bulunuyor. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için sayfalarımızda bulunan ürün seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Her biri kaliteli ve her biri nitelikli olan ürünler ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı vermektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.