x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

Trixie - Trixie Pet Yatağı 35x26x41cm Gri Bej
Ücretsiz Kargo
(0)
1.264,07 TL
1.200,87 TL

%5

Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Yatağı ø 55 cm Antrasit
Ücretsiz Kargo
(0)
2.205,64 TL
2.095,36 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Taşıma Çantası Ve Evi 50cm
Ücretsiz Kargo
(0)
1.268,13 TL
1.204,72 TL

%5

Trixie - Trixie İki Katlı Kedi Yatağı, 54X43X37cm Siyah
Ücretsiz Kargo
(0)
2.415,85 TL
2.295,06 TL

%5

Trixie - Trixie Peluş Yatak 35×26×41cm
Ücretsiz Kargo
(0)
1.264,07 TL
1.200,87 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Peluş Yatağı , 25×27×45 cm
Ücretsiz Kargo
(0)
748,49 TL
711,07 TL

%5

Trixie - Trixie Kedi Kalorifer Yatağı 38X34cm BeyazGri
Ücretsiz Kargo
(0)
1.617,99 TL
1.537,09 TL

%5

PAWISE - Pawise Cat Sunny Seat 51x31Cm Kedi Cam Yatağı
Ücretsiz Kargo
(0)
1.249,66 TL
1.187,18 TL

%5

PAWISE - Pawise Kedi Hamağı 44x44 cm
Ücretsiz Kargo
(0)
450,69 TL
428,16 TL

Kedi Yatağı

Kediler çok hareketli hayvanlar olsa da, yine de rahatına düşkün canlılar olduğunu belirtmek gerekir. Evinizin farklı yerlerini ve farklı eşyalarını kullanan kedilerin kendi şahsi eşyaları olmalı. Özellikle de rahatlık ve iyi bir uyku adına kedi yatağı önemli bir tercihtir. Burada kapalı yatak modelleri ve açık tekli koltuk seçenekleri önemli bir tercih olmak durumundadır. Oldukça geniş ve avantajlı ürün kategorisi ile birlikte burada ortaya çıkmış olan ürün seçenekleri, gayet ergonomik ve kullanışlı bir sonuç yaratmaktadır.

Bambu ağaçtan yapılmış son derece rahat pozisyondaki ürün seçeneği, kedilerin kendini güvende hissetmesini sağlamaktadır. Yine tünel şeklindeki minder modellerinin, kediler için iyi bir fırsat yarattığı bilinmektedir. Pek çok şekilde karşımıza çekmiş ve değişik boyutlar ile birlikte kendini göstermiş olan bu mükemmel ürünler gayet uygun bir sonuç ortaya koymaktadır.

 

Büyük Kedi Yatağı

Kediler için yatak tercihi yaparken, onların rahatlığı ön planda olmalı. Kedilerin rahatlığını sağlayacak yatak modelleri içerisinde büyük kedi yatağı önemli bir tercihtir. Oldukça geniş ve kullanışlı modeller sayesinde onların rahat etmesini sağlamanız çok daha kolay olacaktır. Sevimli evcil hayvanlarınızın ihtiyacını karşılama noktasında kategorize etmiş olduğumuz ürünler size burada çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Hem ürün çeşitliliği hem de fiyatlar konusundaki avantajlarla birlikte farklı boyutlarda yatak modelleri, size önemli derecede yardımcı olacaktır. Kedilerin isteğini yerine getirmek ve onların rahatlığını sağlamak için buradaki ürünlerimizden istifade edebilirsiniz.

 

Kedi Yatağı Fiyatları

Gayet makul koşullarda avantajlı ürünler ortaya çıkmış ve bu ürünler gerçekten önemli ve estetik bir değer ortaya koymuştur. Yıllarını sektörün gelişim bütünlüğü ile ortaya koymuş olan firmamız burada devam ettirdiği fırsat ve çözümleri ile birlikte insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir.

Hemen harekete geçecek olursanız, kedi yatağı fiyatları sayfalarımızdan en uygun şekillerde ortaya çıkacaktır. Gayet ekonomik şartlarda avantajlar burada ortaya çıkmış ve söz konusu fırsatlar insanların memnuniyetini en iyi biçimde gözler önüne getirmiştir. Her bir ürün seçeneğinin burada yaratmış olduğu avantajlı yelpaze, son derece cazip ve önemli çözümler ile birlikte karşınıza gelmektedir.

 

Kedi Yatağı Ucuz

Kalite ve olağanüstü standart bütünlüğü konusunda firmamızın önemli çözümleri size gereken yardım ve avantajı sağlamaya devam ediyor. Her bir ürünümüz yüksek standartları gösterirken, buradaki geniş yelpazeyi muazzam görseller ile birlikte incelemek size en iyi sonuçlar yaratacaktır. Estetik ve kullanışlı ürünlerimiz, aynı zamanda dayanıklı yapısı ile uzun vadeli kullanım konusunda size büyük katkılar sağlıyor.

Kedi yatağı ucuz şekli ile ortaya çıkarken, gerçekten buradaki ekonomik tercihler hem insanların hem de evcil hayvanların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Firmamız tarafından size sunulan ürün seçenekleri çok önemli çözümler üretmeye devam etmektedir. Yüksek standart avantajları ile beraber firmamızın devamlılık arz eden çözümleri size çok büyük katkı sağlayacaktır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.