x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

KARLIE - Karlie Kilitli Boyun Tasma L 45-65 cm Ekose Bej

Köpek Boyun Tasması

Köpekler için pek çok farklı tasma modeli olmakla birlikte, özellikle boyuna takılan tasmalar konusunda çok dikkatli ve seçici olmanız gerekiyor. Boyun bölgesinde kullanılan tasmaların kaliteli olması ve sisteminin gayet uygun olması çok önemlidir. Bu konuda bir aparattan öte sağlık unsuru olarak da görmüş olduğumuz tercih, özellikle köpeğini gezdiren insanların tercihi olmak durumundadır. Pek çok kişi köpeğini bağladığı zaman, yine bu asmalardan istifade eder. Sağlam, dayanıklı olmakla birlikte, köpeğin boynunu asla sıkmayacak seçenekleri tercih etmek gerekir. Muazzam bir kapatma ve açma aparatına sahip olan köpek boyun tasması, kaliteli malzemeden üretilmiş ve güvenli bir tercih olarak karşımıza gelmiştir.

Elbette bu konuda farklı üretim boyutları ve nitelikli ürün tercihleri, önemli bir değişkenlik göstermektedir. Gayet cazip şartlarda ön plana çıkmış olan ürünlerin, koruyucu ve nitelikli yapısı burada dikkat çekmektedir. Köpeği koruyan ve onu destekleyen kaliteli tasma modelleri, rengârenk çözümleri ile birlikte burada karşımıza gelmektedir. Firmamız bünyesindeki nitelikli ürün seçeneklerinin, özellikle siz değerli müşterilerimize çok büyük katkısı ve avantajı söz konusu olmak durumundadır. Yeri geldiği zaman ihtiyaçlarınızı en sıkı şekilde karşılayacak ürün yelpazesi buradan karşınıza gelmektedir.

 

Köpek Boyun Tasması Modelleri

Güvenilir ürünler ve geniş bir yelpaze burada karşımıza çıkarken, firmamızın estetik çözümleri işinizi daha kolay hale getiriyor. Gayet sağlıklı ve fırsat yaratan çözümler ile birlikte, buradaki ürün yelpazemizi en iyi şartlarda değerlendirmeniz söz konusu olmaktadır. Güven ve kalitenin yanı sıra yaratıcı bir kimlikle birlikte, buradaki sağlıklı köpek boyun tasması modelleri size çok büyük destek sağlamaya devam etmektedir. Köpeklerin özellikle dışarıya çıktığı dönemlerde, bir gereklilik olan bu ürün yelpazesini en iyi fırsatlarda ön planda tutmak gerekiyor.

 

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

Sağlıklı malzemeden üretilmiş kaliteli ürün tercihlerini, ancak bu kadar ekonomik fırsatlarla değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Gayet makul ve ekonomik avantajlar ön plana gelirken, müşteri memnuniyeti konusunda burada beklenen çözümleri değerlendirmek çok iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Burada görücüye çıkmış kaliteli tercihlerin yanı sıra, özellikle de estetik ürünlerin sağlıklı koşullarını en iyi biçimde değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Bütçenize uygun şekliyle kendini göstermiş olan köpek boyun tasması fiyatları, buradaki objektif ve makul değerlendirmenin çok avantajlı sonuçlarını göstermiştir.

 

Köpek Boyun Tasması Fiyatları

Firmamızın tedarik ve hizmet başarısı sürekli yükseliyor. Kaliteli ürün değerlendirme konusunda, sizin için sağlıklı imkânlarımız kendini gösteriyor. Müşteri memnuniyeti performansına katkı şeklinde yaptığımız çalışmalar, kesinlikle insanlar tarafından değerlendirilmesi gereken önemli bir çözüm ve sonuç yaratmıştır. Uygun koşullarda avantajlı tercihler, siz değerli müşterilerimiz için tam da beklenen fırsatları en iyi biçimde ön plana getirmiş durumdadır. Uygun fiyatlı ve ucuz olarak nitelemiş olduğumuz kaliteli ürünler, işinizi kolaylaştırıyor ve size bu konuda çok büyük bir destek sağlıyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.