x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

PAWISE - Pawise Retractable Dog Leash L-5M (200Kgs)
Ücretsiz Kargo
(0)
676,34 TL
642,52 TL

%5

PAWISE - Pawise Retractable Dog Leash M-5M(120Kgs)
Ücretsiz Kargo
(0)
581,78 TL
552,69 TL

%5

PAWISE - Pawise Retractable Dog Leash S-4M(90Kgs)
Ücretsiz Kargo
(0)
482,49 TL
458,37 TL

%5

PAWISE - Pawise Retractable Dog Leash XS-3M(60Kgs)
Ücretsiz Kargo
(0)
419,34 TL
398,37 TL

Köpek Gezdirme Tasması

Köpekler hareketli hayvanlar olduğu gibi, bazı durumlarda onlara hava aldırmanız önemlidir. Bu konuda kırsal kesimlerde yaşayan insanlar veya evinde bahçesi olan insanlar çok şanslıdır. Eğer evinizde geniş bir bahçeniz yoksa belli aralıklarla periyodik olarak köpeğe hava aldırmalı ve onu gezdirmelisiniz. Yürümeye ve konuşmaya ihtiyacı olan hayvanların, sosyalleşme açısından da belli bir takım ihtiyaçları ön plana çıkmaktadır. Elbette bu gibi bir değerlendirme hususunda, tedbirli davranmak önemlidir.

Köpeğinizle birlikte gezmeye kalkışmadan önce, köpek gezdirme tasması mutlaka bulundurmanız gereken bir ürün seçeneğidir. Burada kullanışlı tasma modellerinin, özellikle köpeği kontrol etmek için ve onu korumak için iyi bir gereklilik olduğunu hatırlatmak gerekir. Kaldırımda yürüyen köpeklerin birden yola fırlama ihtimali vardır. Bu ihtimali ortadan kaldırmak için tasma çok büyük bir gerekliliktir. Yine başka bir hayvanla karşı karşıya geldiği zaman, köpeğinizin nasıl davranacağını bilemezsiniz. Bu şekilde tasma gibi unsurların koruyucu avantajı söz konusu olmaktadır. Yıllardan beri bu konuda önemli çalışmalar yapılmış ve bu çalışmalar neticesinde sağlıklı ürünler piyasaya kazandırılmıştır.

 

Büyük Irk Köpek Gezdirme Tasması

Köpeklerin gezmesine ve onların sosyal olmasına destek sağlayacak tasma modellerini yakından inceleyelim. Her biri farklı özelliklere sahip olan ürünler, renk, malzeme ve tasarım farkı ile muazzam bir kalite anlayışını gözleri önüne getirmiştir. Özellikle çok sağlıklı malzemelerle birlikte ortaya çıkmış olan büyük ırk köpek gezdirme tasması, kesinlikle insanların güvenerek tercih edeceği bir ürün yelpazesine ortaya koymuştur. Köpekleri sağlıklı bir şekilde gezdirmek isteyen herkesin, bu tasmalardan faydalanması söz konusudur. Gayet ergonomik ve kullanıma uygun ürün tercihlerini, makul fiyatlarıyla da değerlendirmek gerekir.

 

Köpek Gezdirme Tasması Fiyatları

Evcil hayvanları seven ve onlara sahip olan insanların, kaliteli tercihleri göz kamaştırıyor. Özellikle de sayfalarımızda uygun şekli ile ortaya çıkmış köpek gezdirme tasması fiyatları, pek çok kişinin avantajlı ürün kategorisini göstermektedir. Hem ürün hem de nitelik fırsatları bakımından, burada yapılan değerlendirmeler iyi bir çözüm ortaya koyuyor. Ekonomik olarak uygun şekilde karşımıza çıkmış olan tasma modelleri, burada çözüm yaratmış ve insanlar için sağlıklı bir tercih olduğunu her şekilde göstermiştir. Ucuz ve nitelikli ürünler ile beraber burada göz kamaştırıcı çözümleri gözden geçirmek gerekir.

 

Köpek Gezdirme Tasması Ucuz

Kaliteli ürünler ve uygun fiyatlı tercihler için, firmamızın devamlılık arz eden çözümleri size yardımcı oluyor. Burada görücüye çıkmış kaliteli ürün yelpazesi, özellikle de beklenen fırsat ve avantajları ortaya koymuştur. Gayet makul koşullarda ön plana çıkmış ürün kalitesini en iyi şartlarda değerlendirmek gerekiyor. Müşteri memnuniyeti için geniş perspektifte avantaj ve çözümleri değerlendirmek çok önemli.

İyi bir kalite anlayışına sahip olan firmamız, yaratıcı yaklaşımları ile burada genel olarak insanların memnuniyet duyacağı bir sonuç ortaya koymak durumundadır. Köpek gezdirme tasması ucuz olarak karşınıza gelirken avantajlı tercihleri, ekonomik fiyat bütünlüğü ile değerlendirmek çok önemlidir. Uygun fiyatları ile karşımıza çıkmış pek çok ürün için, buradaki avantajları değerlendirmek gerekiyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.