x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

Trixie - Trixie Köpek ve Kedi Otomatik Su Kabı 2L
Ücretsiz Kargo
(0)
1.355,52 TL
1.287,74 TL

%5

Trixie - Trixie Otomatik Su Kabı 3L Mavi-Beyaz
Ücretsiz Kargo
(0)
1.179,94 TL
1.120,94 TL

%5

CATIT - Catit Ekonomik Kedi Suluğu 3 Lt.
Ücretsiz Kargo
(0)
1.378,10 TL
1.309,20 TL

%5

CATIT - Catit Filtreli Kedi Suluğu 3 Lt.
Ücretsiz Kargo
(0)
1.328,82 TL
1.262,38 TL

%5

CATIT - Catit Kedi Suluğu İçin Değiştirme Kartuşu

%5

CATIT - Catit Ekonomik Kedi Suluğu
Ücretsiz Kargo
(0)
1.414,91 TL
1.344,16 TL

%5

CATIT - Catit Kedi Suluğu Su Filtre Kartuşu (2 Li)
Ücretsiz Kargo
(0)
353,66 TL
335,98 TL

%5

CATIT - Catit Kedi Suluğu Hazneli 2 L
Ücretsiz Kargo
(0)
2.251,15 TL
2.138,59 TL

%5

CATIT - Catit 2.0 Flower Fountain Led Işıklı
Ücretsiz Kargo
(0)
1.866,42 TL
1.773,10 TL

%5

CATIT - Catit 2.0 Flower Fountain Çiçekli Filtreli Su Kabı

%5

HOLYTACHI - 3 in 1 Çift Çıkışlı Kedi Suluğu RK 65
Ücretsiz Kargo
(0)
1.100,47 TL
1.045,45 TL

%5

PIONEER PET - Pioneer Pet Manolya Kedi Suluğu Plastik
Ücretsiz Kargo
(0)
1.696,08 TL
1.611,28 TL

Otomatik Kedi Suluğu

Son derece gelişmiş mekanizması ile kedilerin su ihtiyacını karşılayacak seçenekler, cazip, sağlam, dayanıklı ve avantajlıdır. Özellikle de düzenli olarak taze ve temiz su tedariki noktasında, buradaki ürün seçenekleri çok cazip ve avantajlı sonuçlar yaratmıştır.

Değiştirilebilir karbon ve kartuş destekli otomatik kedi suluğu ile birlikte temiz suyun taze bir şekilde tedarik edilmesi mümkün olmaktadır. Evcil hayvanlarınızın sağlıklı suya ulaşması konusunda, buradaki alternatifleri iyi bir çözüm olarak görmek gerekir. Sevimli dostlarınız ve aile bireyiniz olarak gördüğünüz kediler için elbette kaliteli tercihleri ön planda değerlendirmek gerekmektedir.

 

En İyi Otomatik Kedi Suluğu

Sağlıklı ve dayanıklı malzemeden üretilmiş ürün seçenekleri, uzun vadeli ve sorunsuz kullanım konusunda büyük fırsatlar yaratmaktadır. Malzemenin en iyisinden oluşturulmuş nitelikli ürünler, dayanıklı ve performans yüksek bir sonuç yaratmaktadır. Temiz ve taze su ihtiyacını karşılama noktasında en iyi otomatik kedi suluğu insanların son dönemdeki önde gelen tercihidir. Burada yapmış olduğunuz tercih, ürün kalitesinin en iyi şartlarda ortaya çıkmasına destek vermektedir. Müşteri memnuniyetini gözeten ve her türlü ürününde bu hassasiyeti ön planda tutan firmamız, size çok geniş ve nitelikli bir çözümle destek vermeye devam etmektedir.

 

Otomatik Kedi Suluğu Fiyatları

Piyasaya bakıp ürünleri değerlendirmek istediğiniz de, sağlıklı seçenek ve alternatifler sizin için önemli bir ayrıcalık yaratacaktır. Gayet avantajlı ve nitelikli bir pozisyonda ürün yelpazesi ortaya çıkarken, makul otomatik kedi suluğu fiyatları ile uygun koşulları değerlendirmek önemli olacaktır. Kedilerin su ihtiyacını karşılayacak ürün seçenekleri, kesinlikle uygun ve makul rakamlarla birlikte bir fırsatı göstermektedir. Aile bireyleriniz olarak görüp kabul etmiş olduğunuz bu sevimli canlıların her türlü ihtiyacını kaliteli ve güvenilir seçeneklerle karşılamak çok önemli olacaktır. Bütçenize uygun ve kalite avantajı belli bir şekilde fırsat yaratmış ürünler sayfalarımızdan size ulaşmaktadır.

 

Ucuz Otomatik Kedi Suluğu

Kedilerin özellikle cazip ürünlerle birlikte fırsatları görmesi ve gözden geçirmesi çok büyük bir gereklilik ortaya koymaktadır. Özenle üretilmiş bu kaliteli ürünlerin su ihtiyacını karşılama konusunda çok yeterli yapısı söz konusu olmaktadır. Ucuz otomatik kedi suluğu pek çok kişinin uygun fiyatlarla elde etmiş olduğu kaliteli bir sonucu gösteriyor. Uygun ve ekonomik olarak kabul ettiğimiz alternatifler, gelişmiş ürün yelpazesi ile tam da beklenen sonuçları ortaya koymaktadır.

Ürün kalitesini ve uygun fiyatları gördüğünüz sayfalarımız, siz değerli müşterilerimize gereken kolaylığı en iyi şartlarda sağlamaya devam etmektedir. Çok sevecen ve oldukça sadık bir dost olarak görmüş olduğunuz sevimli kediler için, gerektiği zaman ihtiyaç ve nitelikli ürünler en iyi şartlarda karşılanmalıdır. Özellikle de gelişmiş aparatlarla birlikte buradaki ürün fırsatlarını bir fırsat olarak gözden geçirmek gerekiyor. Makul fiyatlı ürünler sizin için iyi bir çözüm olacaktır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.