x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

DAJANA - Dajana Malawi Cichlid Flakes 1000 Ml 200 Gr
Ücretsiz Kargo
(0)
354,97 TL
337,22 TL

%5

DAJANA - Dajana Flora Garlic Spi.-Chl. Flakes 10000 Ml 2 Kg
Ücretsiz Kargo
(0)
1.621,45 TL
1.540,38 TL

%5

DAJANA - Dajana Spirulina - Chlorela 1 Kg
Ücretsiz Kargo
(0)
650,22 TL
617,71 TL

%5

DAJANA - Dajana Spi. - Chl. Flakes 10000 Ml 2000 Gr
Ücretsiz Kargo
(0)
1.336,48 TL
1.269,66 TL

%5

DAJANA - Dajana Spi. - Chl. Flakes 1000 Ml
Ücretsiz Kargo
(0)
292,43 TL
277,81 TL

%5

DAJANA - Dajana Tropical Artemia Flakes 10000 ml 2000 Gr
Ücretsiz Kargo
(0)
1.778,36 TL
1.689,44 TL

Pul Yem

Balık yemi konusunda farklı üretim alternatifleri ve seçenekleri var. İyi bir akvaryuma sahip olmak isteyen insanların bu yem tercihleri üzerinde durup düşünmesi gerekir. Öncelikli olarak, balıkların ihtiyacı düşünülürse bu ihtiyaçları karşılayacak ürün seçeneklerini elde etmek daha avantajlı sonuç ortaya koyacaktır. İyi bir akvaryum, gösterişli bir seçenek ve özellikle bu konuda insanların isteği ön plana çıkarken, bu sağlıklı pul yem tercihlerini her zaman güvenilir adres avantajlarıyla değerlendirmeniz çok önemlidir.

Firmamız kaliteli ürünleri değerlendirip sayfalarına taşımış ve buradan size sunmuştur. Hem fiyat olarak hem de kalite olarak buradaki ürün tercihlerini mutlaka gözden geçirmelisiniz. Akvaryumda yaşayan balıkların sağlığını ve akvaryumun muazzam korumak istiyorsanız, ürün seçeneklerimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

 

Pul Balık Yemi

Balıklar için yem seçenekleri özenle hazırlanıyor ve güvenilir ambalaj içerisinde size ulaşıyor. Ambalaj oldukça dayanıklı olduğu için, buradaki yem seçenekleri uzun süreli dayanıklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Akvaryumunu renkli canlı ve zengin tutmak isteyen insanların, buradaki yemlerden elde etmiş olduğu sonuçlar her zaman önemlidir. Özellikle de pul balık yemi kalitesi üst düzeyde olduğu zaman, balıklar çabuk gelişir büyür ve çoğalır.

Buradaki seçenekleri daha iyi şartlarda görebilmek için, sayfalarımızda ki ürün alternatiflerini değerlendirmeniz size çok büyük fırsatlar sağlayacaktır. Güvenilir markanın kaliteli ürünleri rekabetle birlikte size sunuluyor. Pek çok markanın değişik ürünlerini size ulaştırmak için firmamızın çalışmalarından yardım alabilirsiniz.

 

Pul Yem Fiyatları

Ekonomik ve kaliteli ürünlerin adresi olan firmamız, sizin için sağlıklı çözümleri her zaman sayfalarına taşımıştır. Burada sayfalarımızda oluşturduğumuz kategori seçenekleri, ihtiyaçlarınızı çok güvenilir bir şekilde karşılamaya devam ediyor. Özellikle sağlıklı avantajlı ve bol seçenekli ürün yelpazemiz sayesinde, buradaki avantajları daha yakından gözlemlemek mümkün olacaktır. Her zaman müşterisinden yana ve özellikle bilinçli kadrosu ile çalışan firmamız, oluşturduğu çözümlerle birlikte yine size yardımcı olmaya devam edecektir. Ekonomik avantajlar ile birlikte pul yem fiyatları burada uygun olarak önümüze gelmektedir.

 

En Ucuz Pul Yem

Pek çok farklı yem seçeneği, balıklar için faydalı avantajlı ve sağlıklıdır. Buna mukabil olarak en ucuz pul yem, hem kaliteli hem de ucuz bir tercih olarak önümüze gelmektedir. Buradaki fırsatları değerlendirmek istiyorsanız, kesinlikle fiyat olarak ve kalite olarak buradaki geniş imkânları gözden geçirmeniz gerekir. Yem çeşitleri ve olağanüstü seçenekler konusunda, firmamızın çözümleri gerçekten siz değerli müşterilerimiz için gerekli fırsatları ön plana koymaktadır.

Pek çok farklı yem seçeneği ve özellikle de bu seçeneklerin sizin için sağlamış olduğu avantajlar, tarafımızdan size ulaştırılmak durumundadır. Belli oranda düzenli beslenme avantajları ile birlikte, balıklarınıza en iyi şartlarda bakabilirsiniz. Buradaki sağlıklı seçenekler, kullanışlı, avantajlı ve ideal bir tercih olarak kendini göstermektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.