x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.

%5

QH PET CAGE - Tavşan Kafesi 146,5x59x50,5
Ücretsiz Kargo
(0)
5.879,07 TL
5.585,12 TL

%5

EUROGOLD - Tavşan Kafesi 59x36x39
Ücretsiz Kargo
(0)
920,02 TL
874,02 TL

%5

EUROGOLD - Tavşan Kafesi 100x52x40
Ücretsiz Kargo
(0)
1.657,22 TL
1.574,36 TL

%5

EUROGOLD - Tavşan Kafesi Gümüş
Ücretsiz Kargo
(0)
1.347,42 TL
1.280,05 TL

%5

DAYANG - Dayang Tavşan Kafes Ayaklı Teker.88x54x91
Ücretsiz Kargo
(0)
4.472,85 TL
4.249,21 TL

%5

DAYANG - Dayang Tavşan Kafesi 69x45x36
Ücretsiz Kargo
(0)
1.703,78 TL
1.618,59 TL

%5

DAYANG - Dayang Tavşan Kafesi 60x36x32
Ücretsiz Kargo
(0)
871,83 TL
828,24 TL

%5

Stokta Yok EUROGOLD - Tavşan Kafesi Siyah 79x46x39
Ücretsiz Kargo
(0)
1.347,42 TL
1.280,05 TL

Tavşan Kafesi

Kemirgenler içerisinde belki de en şirin hayvanlardan biri de tavşanlardır. Beyaz tavşanlar daha çok ilgi çekerken, farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bu muazzam hayvanlar, evinizde en ideal dostlarınızdan biri olabilir. Evcil tavşanların çok hoş görüntüsü dikkat çekerken, hem küçük çocuklar hem de büyükler bu konuda hayvanları çok sever sahiplenir. Eğer siz de evinizde tavşan yetiştirmek istiyorsanız, iyi bir tavşan kafesi size kolaylık sağlayacaktır.

Tavşanların, yemini, suyunu rahatlıkla verebileceğiniz seçenekler, aynı zamanda onların emniyette olacağı bir avantaj görüntüsü ortaya koymaktadır. Evinizin temiz ve sağlıklı mekânlar olması, aynı zamanda bu hayvanların sizin dostunuz olması için, bu tür kafes modellerinin çok avantajlı ve cazip sonuçları kendini göstermektedir. Farklı boyutlarda farklı seçenekler, buradaki üretim ve tedarik çözümleri ile birlikte size kolaylık sağlamaktadır.

 

Büyük Tavşan Kafesi

Tavşan yetiştirmek ve onu ailesinin bir bireyi gibi görmek isteyen insanlar için, günümüzde çok nitelikli tercih seçenekleri ön plana çıkıyor. Özellikle de tavşanları rahatlıkla büyütme konusunda size yardımcı olacak olan büyük tavşan kafesi, kullanışlı ve geniş avantajlı seçenek olarak önümüze gelmektedir. İçerisinde bulunan malzemeler ve bu malzemelerin avantajlı kullanım sonuçları, bu tür hayvanları besleme noktasında size çok büyük katkılar sağlamaktadır.

Birbirinden farklı ebatlarda karşınıza çıkmış olan kafes seçenekleri, özenle üretilmiş ve dayanıklı yapısı ile beraber önemli bir tercih olduğunu her şekilde insanlara göstermiştir. Eğer siz de bu konudaki ürün modellerimizi görmek isterseniz, tavşanlarınız için ideal seçenekleri rahatlıkla burada görebilirsiniz.

 

Tavşan Kafesi Fiyatları

Özenle hazırlanmış ve adeta tavşanlar için kaliteli bir ev gibi işlevsel yapıya sahip olan kafes modelleri karşınızda. Ekonomik olarak bu modelleri tercih etmek ve tedarik etmek sizin isteğinize bağlı bir durum. Makul derecedeki tavşan kafesi fiyatları, pek çok kişi için iyi bir çözüm ve avantaj yaratmıştır. Hayvan beslemek onu eğitmek ve adeta aile bireyi gibi ortaya koymak için, burada yapacağınız masraflar ve fedakârlık çok önemlidir. Tavşanların rahat bir ortamda büyümesi, yetişmesi ve size katılması önemlidir. Bu sebepten dolayı uygun fiyatlarla beraber kaliteli ürün çözümleri burada size yardımcı olacaktır.

 

Ucuz Tavşan Kafesi

Fiyatı ile ve kalitesi ile kendini ispatlamış olan ürün seçeneklerini, buradaki makul çözümlerle gözden geçirmek önemli. İşini bilerek uzmanlığını geliştirmiş ve kabiliyetini ortaya koymuş olan pek çok firmanın, burada rekabete katıldığı görülmektedir. Bizim gibi şirketler size uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Özellikle de sayfalarımızda bulunan ucuz tavşan kafesi bunun bir kanıtı gibidir. Uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle birlikte, başarılı bir tedarik sisteminin siz değerli müşterilerimize katkısını burada görüp değerlendirmek istiyoruz.

Sağlam malzemeden üretilmiş ve kaliteli yapısı ile dikkat çeken ürünler, aynı zamanda göze hitap eden sonuçlar yaratmaktadır. Tavşan yetiştirmek, beslemek ve büyütmek isteyen insanların, bu tarz ürünlerden faydalanması büyük bir gerekliliktir. Burada karşınıza çıkan nitelikli seçenekler, kesinlikle size tavsiye edeceğimiz önemli alternatifleri göstermektedir. Zaman kaybetmeden indirimli ürünleri bir fırsat niteliğinde değerlendirmek ve avantaja çevirmek sizin için mümkündür.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.