x
Teslimat Koşulları

Pettema.com siz değerli müşterilerine ürünleri en sağlık şekilde ulaştırabilmek için azami gayret göstermektedir. Ürünlerin sağlamlığı tek tek kontrol edildikten extra destekli ambalajlarda paketlenerek yola çıkarılmaktadır.

Pettema.com Kargo firmaları

MNG Kargo    : Saat 15:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ücreti 16 TL dir. 120 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Yurtiçi Kargo  : Saat 15:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ücreti 20 TL dir. 200 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Banabi Kurye : (İstanbul içi) Saat 16:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde teslim edilir. Kargo ücreti 20 TL dir. 200 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Pettema.com'dan Hasarsızlık Garantisi :
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından SHL Prodüksiyon ve Evcil Hayvan Ürünleri Tİc. Ltd. Şti. (pettema.com) garantisi ile size teslim edilecektir. Ürünlerde nakliye esnasında oluşabilecek herangi bir hasar durumunda pettema.com ürünü yenisi ile değiştirmeyi garanti eder. Bu sebeple ürününüzü teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz ve hasarlı ürünü teslim almayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.