x
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için altyapı ve revizyon çalışmaları sebebiyle 

15 Eylül tarihine kadar satışımız yoktur.
Anlayışınız için teşekkür ederiz...

info@pettema.com
 adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Teslimat Koşulları

Pettema.com siz değerli müşterilerine ürünleri en sağlık şekilde ulaştırabilmek için azami gayret göstermektedir. Ürünlerin sağlamlığı tek tek kontrol edildikten extra destekli ambalajlarda paketlenerek yola çıkarılmaktadır.

Pettema.com Kargo firmaları

Sendeo Kargo  : Saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ücreti 18 TL dir. 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Yurtiçi Kargo  : Saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ücreti 18 TL dir. 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

MNG Kargo    : Saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Kargo ücreti 18 TL dir. 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Banabi Kurye : (İstanbul içi aynıgün expres teslimdir. Saat 14:00 a kadar verilen siparişleriniz hafta içi aynı gün içinde teslim edilir. Kargo ücreti bölgeye ve sepet tutarına göre değişmektedir;
ücret 30 TL, 500 TL üzeri ücretsiz (Ataşehir,Üsküdar,Kadıköy)
ücret 55 TL 1500 TL üzeri ücretsiz (Ümraniye,Maltepe,Pendik, Kartal,Şile,Sultanbeyli,Sancaktepe,Çekmeköy)
ücret 90 TL 2500 TL üzeri ücretsiz (Tuzla, Beykoz,Avrupa yakası )

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Pettema.com'dan Hasarsızlık Garantisi :
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından SHL Prodüksiyon ve Evcil Hayvan Ürünleri Tİc. Ltd. Şti. (pettema.com) garantisi ile size teslim edilecektir.
Ürünlerde nakliye esnasında oluşabilecek herangi bir hasar durumunda (cam ürünler dahil ) pettema.com ürünü hemen yenisi ile değiştirmeyi garanti eder. Bu sebeple ürününüzü teslim almadan önce kontrol ediniz ve ürün hasarlı ise tutanak tutturup teslim almayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.